Dodatkowe leczenie bólu

0

Masaż

Masaż to kolejny dobry sposób na zmniejszenie bólu ramion. Delikatny masaż pomoże uwolnić mięśnie ramion od stresu i napięcia. Dodatkowo poprawi krążenie krwi oraz zmniejszy obrzęk i sztywność. Zobacz terapeutę, który może wykonać dobry masaż ramion. Do masażu można użyć oliwy z oliwek, oleju kokosowego, sezamu lub musztardy.

suplementko podgrzej olejek i nałóż na ramię. suplementko napnij mięśnie ramion i uciskaj, aby złagodzić ból i pobudzić krążenie krwi.

Masuj przez około 10 minut, a następnie umieść ciepły ręcznik na dotkniętym obszarze, aby uzyskać optymalne rezultaty. Wykonuj masaż kilka razy dziennie, aż ból ustąpi. Nie masuj dotkniętego obszaru, jeśli powoduje to ból.

Akupunktura

Akupunktura łagodzi bóle barków, stany zapalne i zakres ruchu. Akupunktura pomaga głęboko rozluźnić mięśnie szyi i ramion, łagodzi stany zapalne i równoważy układ nerwowy, co pomoże zmniejszyć ból i pobudzić gojenie. Prowadzi to do długotrwałej poprawy nawet po zakończeniu leczenia.

Oceniając każdy wyjątkowy przypadek, akupunkturzysta może zdecydować się na użycie punktów w dotkniętym obszarze (lokalnie) lub z dala od obszaru (dystalnie), aby wprowadzić igły. Te punkty spustowe znajdowałyby się wzdłuż meridianów akupunktury, które przecinają bolącą część ciała. Z punktu widzenia akupunktury ból wynika z zablokowania południka, a prawidłowo zastosowana akupunktura może te blokady wyeliminować.

W medycynie chińskiej uważa się, że Qi (energia witalna) i krew to dwie siły uzdrawiania i regeneracji organizmu. Akupunktura wspomaga krążenie zarówno Qi, jak i krwi, co z kolei zatrzymuje ból. Po prostu akupunktura leczy ból barku, stymulując obszar do poprawy Qi i przepływu krwi, rozluźniając mięśnie i promując gojenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj