Franciszek de Carvalho

0

Trening funkcjonalny, będąc dynamiczny i elastyczny, pozwala na bardziej spersonalizowane dopasowanie do praktyki.

Przynajmniej ja, która trenuję w zindywidualizowanym studiu treningowym, z zajęciami do 4 osób na zajęcia, zdaję sobie sprawę, że trener rozumie Twoją osobowość, Twoje potrzeby i tworzy coś dla Ciebie. To było dla mnie decydujące! Zakochałam się w odważnikach, w podnoszeniu olimpijskim, pokochałam różnorodność jaką daje trening funkcjonalny.

Nawet kiedy robię swój serial w domu lub w podróży, sprawia mi to ogromną przyjemność.

OBEJRZYJ FILM TEŻ

Chodzenie na „siłownię” przestało być nudne, ponieważ rozumiałam, co dzieje się z moim nastrojem, hormonami, umysłem i samopoczuciem dzięki powtarzającej się praktyce. To orzeźwiające!!! Uwalniasz hormony dobrego samopoczucia, zmniejszasz poziom stresu, czujesz się bardziej energiczny, lżejszy, z poprawą nastroju.

  • To jest bezcenne! Trening zaczął mi pomagać w pracy, w związkach, bo czuję się lepiej ze sobą i wykracza to poza fizyczne, czuję się lepiej w znacznie głębszy i szerszy sposób.
  • Oczywiście mam też swoje leniwe dni, ale powiem ci, że nigdy nie żałowałem, że wstałem z łóżka na trening.
  • Ale tak, już żałowałam, że spałam i straciłam możliwość dbania o siebie, przezwyciężenia siebie, przepełnienia.

WYRÓŻNIENIE

Thiago Árias, przyjaciel, trener, osoba, która zainspirowała mnie na tej ścieżce. Cały zespół studyjny, nauczyciele, odmienili moje życie! Thiago stworzył metodę, która ceni Cię jako jednostkę, Twoje cele, Twoje intencje, Twoje cechy szczególne.

Każdy z nas jest tak wyjątkowy, że nie zmieściłbym się w pudle powtarzalnych czynności, więc jestem zaszczycony, że znalazłem profesjonalistów, którzy myślą w ten sam sposób.

Rozpoczęcie ćwiczeń fizycznych nie jest łatwe

Wymaga chęci, cierpliwości i siły woli. Korzyści zdrowotne są jednak liczne. Znaczenie aktywności fizycznej wiąże się z poprawą jakości życia, znacznym zmniejszeniem ryzyka zachorowania na choroby układu krążenia, cukrzycę, problemy związane z niską odpornością, a także zaburzenia tła emocjonalnego.

„We wszystkich grupach wiekowych dostrzegamy znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia, ponieważ ewolucja bodźców organizmu staje się ewidentna, poprawia się w wykonywaniu codziennych funkcji, w jakości pamięci i w funkcjonowaniu organizmu ogólnie”, mówi wychowawca fizyczny Francis de Carvalho z Wellness Club.

Przy tak wielu korzyściach pierwszym krokiem jest nie stać w miejscu.

rozpoczecie-cwiczen-fizycznych-nie-jest-latwe„Zainwestowanie w coś, co ma pokrewieństwo, jest sprawą zasadniczą, ponieważ uprawianie sportu, który nie zapewnia przyjemności i satysfakcji, to strata czasu i pieniędzy” – mówi wychowawca fizyczny.

  • „Możliwości są ogromne, o ile czujesz się dobrze, znajdź aktywność, którą lubisz i zacznij. Robienie tego, co kochasz, pomaga szybciej przynosić rezultaty”
  • Wychowawca fizyczny Wagner Costa mówi, że dla tych, którzy nie mają zwyczaju uprawiania aktywności fizycznej i chcą zacząć, idealnym rozwiązaniem jest wybranie takiego, który im się podoba.

„Człowiek musi odnaleźć się w aktywności fizycznej, czy to chodzeniu, bieganiu, jeździe na rowerze, zapasach czy treningu siłowym. Ważne jest, aby zacząć to robić, stworzyć rutynę, a potem stać się nawykiem”.

Musisz także uważać, nie zapominając o rozciąganiu się i rozgrzewaniu, nawadnianiu organizmu przed, w trakcie i po treningu, a także o jedzeniu owoców, warzyw, płatków zbożowych i lekkich sezonowych produktów spożywczych. „Noś też bardzo lekkie ubrania i preferuj aktywność fizyczną rano lub późnym popołudniem”, mówi Wagner Costa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj