symposion.pl jest teraz częścią domeny dentysciukrainie.pl

W niedawnym badaniu przeprowadzonym wśród ponad 5000 lekarzy, zwanym indeksem rentowności praktyki (PPI), 42% lekarzy stwierdziło, że uzyskuje informacje na temat poprawy działania swojej praktyki, uczestnicząc w konferencjach, co czyni konferencje medyczne drugim najcenniejszym źródłem cytowanych informacji.

Ale podjęcie decyzji, na którą konferencję medyczną wziąć udział, może być trudnym wyborem. I chyba że podwoisz się jako menedżer funduszy hedgingowych, prawdopodobnie masz tylko skończoną ilość czasu i pieniędzy poświęconych na udział w takich wydarzeniach. Jak więc wybrać konferencję, która da Ci najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki?

Dentyści Ukrainie Dzisiaj przyjrzymy się najważniejszym czynnikom, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, czy dana konferencja jest godną inwestycją.

Liczba uczestników – nie każda konferencja medyczna będzie podobna do corocznej konferencji HIMSS z Dentyści Ukrainie dziesiątkami tysięcy uczestników, ale nawet lokalne konferencje powinny mieć solidną frekwencję w stosunku do skali. Więcej uczestników prowadzi do większej liczby możliwości nawiązywania kontaktów, więc zapytaj koordynatorów wydarzenia, czy konferencja miała w przeszłości dobry rekord frekwencji. To najlepszy wskaźnik przyszłej frekwencji.

Dentyści Ukrainie Poziom założenia-jeśli konferencja trwa od lat, to dobry znak, że lekarze uzyskują z niej cenne informacje. Nowe konferencje mogą być również cenne, ale wymagają więcej badań przed podjęciem decyzji.

Rekomendowane przez rówieśników – Dentyści Ukrainie według PPI jedynym źródłem informacji cenniejszych od konferencji dla lekarzy byli inni lekarze. Kolega, który dobrze cię zna, prawdopodobnie poleci konferencję, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Dentyści Ukrainie Dzisiaj przyjrzymy się najważniejszym czynnikom, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, czy dana konferencja jest godną inwestycją.

Różnorodne formaty-Siedzenie na konferencji i słuchanie dyskusji panelowych przez cały dzień – lub przez wiele dni-może być nudnym doświadczeniem. Przejrzyj plan konferencji i poszukaj różnych formatów, takich jak jeden na jednego, okrągłe stoły ekspertów, a nawet spotkania w mediach Dentyści Ukrainie społecznościowych.

CME credits-prawie wszystkie 50 stany wymagają od lekarzy uzyskania punktów Kształcenia Ustawicznego. Jeśli zamierzasz zainwestować w konferencję medyczną,równie dobrze może Ci to pomóc w uzyskaniu kredytów CME.

Lokalizacja-konferencje poza stanem mogą kosztować bilet lotniczy, pobyt w hotelu i czas z dala od praktyki. Dentyści Ukrainie Niektóre z dużych krajowych konferencji są jednak warte inwestycji.

Cena-może to być najważniejszy czynnik ze wszystkich. Niektóre konferencje kosztują tylko 30 USD, podczas gdy inne kosztują znacznie ponad 200 USD. Weź pod uwagę cenę konferencji z wyżej wymienionymi czynnikami, aby określić, czy jest to opłacalna inwestycja.

Dentyści Ukrainie Ostatecznie decyzja, czy wziąć udział w konferencji medycznej, jest decyzją unikalną dla każdego lekarza. To, co może okazać się dla Ciebie cenne, może nie wydawać się ważne dla rówieśnika. Upewnij się, że obliczyłeś stosunek kosztów do korzyści przed zaangażowaniem się w konferencję.

Obecność Na www.symposion.pl Konferencji Medycznej: Czy http://www.symposion.pl/kontrowersje-w-pediatrii Warto Dla Twojej Marki http://www.symposion.pl/ IV Ogólnopolską Konferencję Naukową „Neurologia dzieci i dorosłych – jak choroby neurologiczne ewoluują od dzieciństwa do dorosłości” ?

Nadchodzi sezon planowania marki, a przy planowaniu taktyki 2018 nieuchronnie pojawia się temat obecności na konferencjach medycznych. Co motywuje pracowników służby zdrowia do udziału w konferencjach? W jakich http://www.symposion.pl/ działaniach biorą udział, http://www.symposion.pl/kontrowersje-w-pediatrii gdy tam dotrą? Jakie rodzaje zobowiązań mają największy wpływ? Jak przełamać hałas wszystkich innych marek i kabin, aby zapewnić, że HCP zachowają nasze treści i wiadomości? Na początku tego roku w OCHWW www.symposion.pl mieliśmy podobne przemyślenia i zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby znaleźć odpowiedzi.

Po dwóch dużych konwencjach medycznych z siedzibą w USA przeprowadziliśmy ankiety online wśród uczestników, aby uzyskać wgląd w to, co jest najbardziej istotne dla pracowników służby zdrowia podczas IV Ogólnopolską Konferencję Naukową „Neurologia dzieci i dorosłych – jak choroby neurologiczne ewoluują od dzieciństwa do dorosłości” udziału w konferencjach i zrozumieć, w jaki sposób poszczególne marki odgrywają rolę w ich doświadczeniach konferencyjnych. Przeprowadziliśmy ankietę wśród 75 gastroenterologów po tygodniu chorób trawiennych (DDW) w maju i 75 onkologów po Amerykańskim Towarzystwie Onkologii Klinicznej (ASCO) w czerwcu. Wszyscy respondenci byli lekarzami z USA, którzy praktykują od dwóch do 35 lat. Gastroenterolodzy mieli średnio 13,8 lat w praktyce, podczas gdy onkolodzy średnio 15,6 lat w praktyce.

http://konferencje.symposion.pl/2017,Xjesiennespotkaniekardio Doświadczenie http://www.symposion.pl Na stronę wydarzenia Stoisku symposion.pl

Jak wspomniano http://www.symposion.pl powyżej, 77% respondentów wchodzi w interakcje z stoiskami na konferencjach. Najważniejszymi elementami stoiska są przedstawiciele firmy i pracownicy stoiska (4,7 w 5-stopniowej skali). Respondenci symposion.pl wymienili angażujące treści i wysokiej jakości przedstawicieli stoisk jako niezbędne, http://konferencje.symposion.pl/2017,Xjesiennespotkaniekardio stwierdzając „dobre informacje o produkcie, kompetentny i przyjazny personel”, „żywe wyświetlacze i miły personel” oraz „świetni przedstawiciele”, stronę wydarzenia ponieważ kabiny miały dla nich wpływ.

Drukowane materiały kliniczne (4,3/5) są drugim najważniejszym elementem stoiska, a 81,5% respondentów twierdzi, że ich głównym źródłem przechowywania informacji z stoiska jest pozyskiwanie broszur klinicznych i materiałów informacyjnych. Jakość informacji prezentowanych na stoisku miała największy wpływ na respondentów, jeśli chodzi o ich doświadczenie na stoisku. „Dobre informacje o produkcie”,” najlepsza prezentacja informacji klinicznych „i” najbardziej przełomowe informacje ” były cytowane przez respondentów jako powody, dla których najbardziej wpływowe kabiny miały na nich tak wielki wpływ.