Tabletki nasenne a Alzheimer

0

Tabletki nasenne podwajają zagrożenie chorobą Alzheimera. Uspokajający – podobnie jak tabletki uspokajające pochodzące z grupy benzodiazepin, które są również zalecane przy stanach lękowych, mogą być zaangażowane we wzmacnianie partii Alzheimera. Amerykańskie francuskie badania wykazały, że leki zwiększają zagrożenie demencją przez POŁOWĘ.

Do spoczynkowej tabletki – naukowców – nie należy zabierać nawet szczególnie długiego okresu czasu. Obecnie wystarczy chwilowy dochód, aby zagrożenie chorobą Alzheimera rosło Znacznie więcej ofiar choroby Alzheimera. Sprawdź – strona główna. Właściwie nie ma choroby, której ludzie bardziej się boją niż choroba Alzheimera (lub inne formy choroby Alzheimera). Różnorodność osób pod wpływem zwiększa się każdego dnia.
Zwykle wyjaśnia wzrost liczby zupełnie nowych instancji, aby zapewnić, że ludzie będą się teraz w końcu starzeć. Dlaczego jednak nie dostać jednego, ale innych?

Suplementy nasenne mogą pomóc w zrobieniu tematu

Obecnie zupełnie nowe badania ujawniają związek między kontaktowanymi w ten sposób benzodiazepinami a także zwiększonym zagrożeniem chorobą Alzheimera.
Benzodiazepiny są przepisywane na stres i niepokój, ale są również popularnymi i często przepisywanymi tabletkami uspokajającymi i uspokajającymi. Ich prawdopodobieństwo uzależnienia jest większe, szczególnie jeśli faktycznie są przyjmowane dłużej niż osiem tygodni.

  • Benzodiazepiny były czasami stosowane jako leki przeciwdrgawkowe, ponieważ mogą działać kojąco na masę mięśniową i są stosowane jako leki doraźne w epilepsji.
    Jako przykład obserwowane składniki energetyczne obejmują benzodiazepiny: alprazolam, klonazepam, loprazolam, bromazepam, triazelam itp. Znane marki w krajach niemieckojęzycznych to na przykład xanax, Xanor Librium, Lendormin, Tranxilium, Dormicum, halcion, De- metina i wiele innych.
  • Suplementy nasenne zwiększają zagrożenie chorobą Alzheimera. Badanie przeprowadzone przez naukowców z Harvardu z College w Stanach Zjednoczonych, a także z francuskiego uniwersytetu w Bordeaux we Francji, opublikowane jesienią 2012 roku w czasopiśmie British Clinical Publication (BMJ), a także kompletne 1063, obejmowało mężczyzn i kobiety w wieku wieku średnio 78 lat. Żaden z uczestników nie walczył z chorobą Alzheimera na poziomie standardowym.

Suplementy nasenne mogą pomóc w zrobieniu tematu

W trakcie piętnastoletnich badań przedstawiono jednak, że odkąd grupa zaczęła przyjmować benzodiazepiny, zaobserwowano POŁOWOWY wzrost występowania choroby Alzheimera, a nawet pogorszenia stanu psychicznego. Zagrożenie dolegliwościami dla uczestników, którzy nigdy nie przyjmowali benzodiazepin, mimo to utrzymywało się na zwykłym poziomie.

Nawet małe dawki zapewniają pomoc w zasypianiu

Czy rzeczywiście ci, którzy byli obecnie zaniepokojeni bardzo wysokimi dawkami benzodiazepin? A może nawet brali leki przez dłuższy okres czasu? Niestety nie.
Również ci pacjenci, którzy już po całym tygodniu lub nawet w ciągu kilku miesięcy 2015 roku zażyli wspomniane tabletki, byli bardziej narażeni na zachorowanie.

Teraz uczestnicy badania byli oczywiście obecnie w starszym wieku. Jednak – jak zastanawiają się naukowcy – najprawdopodobniej na osoby starsze będą miały wpływ benzodiazepiny, gdy od czasu do czasu uderzą w bardzo wcześnie starzejącą się tabletkę uspokajającą, a nawet ułatwiającą zasypianie? Zwiększyć prawdopodobieństwo wpadnięcia w wariata później, kiedy leki? Pytanie, na które obecnie nikt nie potrafił odpowiedzieć.
Benzodiazepiny prowadzą do rozległych modyfikacji w umyśle.

Liczne wcześniejsze analizy wykazały, że benzodiazepiny mogą prowadzić oprócz nudności lub wymiotów, problemów i senności do ograniczonej chwili i zmian w zachowaniu.
Z innych badań wynika również, że stosowanie benzodiazepin może łatwo wpływać na zdolności intelektualne, które w wielu przypadkach utrzymują się nawet po odstawieniu leku. Wszystkie te skutki uboczne sugerują, że benzodiazepiny wyzwalają ewidentnie duże zmiany w ludzkim mózgu.

Jednak prywatny detektyw LEKARZ Kurth z Instytutu Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Harvarda niepokoił się o jedną rzecz. Wyjaśnił, że badania naukowe z pewnością nie „zawsze szkicują całościowy obraz, dlatego właściwie nie ma powodu do zmartwień” z pewnością by były. Twierdził jednak, że media:

Istnieje możliwość, że te leki są naprawdę szkodliwe. Gdyby okazało się prawdą, że wspomniane suplementy prowadzą do choroby Alzheimera, byłaby to z pewnością katastrofa. Kursy odświeżające weryfikują ryzyko choroby Alzheimera za pomocą tabletek nasennych.

W tej chwili niestety jest to upewnienie się, że badanie Harvard-Bordeaux, które nie było pierwszym i sprawiedliwym, wykazało partnerstwo benzodiazepiny i choroby Alzheimera. W 2011 r. analitycy z Cardiff of College odkryli, że Brytyjczycy w wieku od czterdziestu pięciu do 85 lat, którzy przynajmniej raz zażyli benzodiazepiny w ciągu dwóch dekad, mieli o 60 procent większe zagrożenie związane z budową  pogorszenie stanu psychicznego w miarę starzenia się. Naukowcy ostrzegają przed benzodiazepinami w środku nasennym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj