List powitalny, zjazd PTP

0

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego – www.symposion.pl oraz Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do Krakowa na XXXII Ogólnopolski Zjazd Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Jako spadkobiercy najstarszej Katedry Pediatrii na Ziemiach Polskich, czujemy się zobowiązani do godnego przyjęcia Państwa w grodzie Kraka po ponad dwudziestu latach, które upłynęły od ostatniego wielkiego spotkania pediatrów w Krakowie.

Podczas Zjazdu pragniemy zwrócić uwagę Państwa na nowe wyzwania, które stają przed lekarzami i służbami medycznymi zajmującymi się dziećmi i młodzieżą. Przemiany cywilizacyjne, obyczajowe, nowe dokonania naukowe, wymuszają konieczność ewolucji podejścia profilaktycznego, diagnostycznego i terapeutycznego w codziennej praktyce lekarskiej. Jesteśmy pewni, że wychwycenie najistotniejszych zagadnień dokonujących się zmian, żywa wymiana myśli, wielość głoszonych poglądów, pomogą w pogłębieniu wiedzy i przyczynią się do pełniejszej opieki medycznej sprawowanej przez Państwa nad dziećmi i młodzieżą. W realizacji tych przedsięwzięć liczymy na życzliwą pomoc wiodących ośrodków pediatrycznych w Kraju, równocześnie będziemy czerpać z bogatej tradycji krakowskiej pediatrii.

Do uczestnictwa w naszym Zjeździe zapraszamy kolegów pediatrów i innych specjalności, pielęgniarki, rehabilitantów, psychologów, dietetyków i wszystkich zainteresowanych zdrowiem dziecka. Mamy nadzieję, że Zjazd będzie odpowiednim forum do szerokiej wymiany myśli i dyskusji nad problemami ważnymi w Państwa codziennej działalności .

Postaramy się też umilić Państwu wolne chwile, a genius loci sprawi że wizyta Państwa w pełnym nostalgii starym Krakowie, poza doznaniami naukowymi dostarczy niezapomnianych wrażeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj